MODELY POSTELÍ HYPNOS

AFFINITY WOOL:  Vytvorili sme pre vás jedinečný model postele, ktorý sa bude starať o váš zdravý spánok. Ak hľadáte posteľ, ktorá bude príjemná, prospešná vášmu zdraviu, kvalitná, esteticky príťažlivá a k tomu za výhodnú cenu, práve ste ju našli. Postel Affinity Wool je  vynikajúcou voľbou najmä ak hľadáte naozaj výbornú kvalitu za rozumnú cenu.

Postel Affinity Wool sa skladá z priedušných vrstiev prírodných materiálov ako je britská vlna zabalená do jemného belgického damašku obohateného o výťažok z bambusu, vytvárajúc tak bohatý obal pružínám vo vrecúškach umiestnených v matraci.

MATRAC:  Kombinácia dvojradového šitia matracu spolu s  ručne prešívanými hranami vytvárajú podporu a držia dokonalý pevný tvar matracu od hrany po hranu so skutočne dlhotrvajúcim komfortom.

Podporný matrac Affinity Wool, ktorý prepožičal meno aj tejto jedinečnej posteli ponúka špeciálny ReActive systém pružín vo vreckách. Každú pružinu tvorí 6 aktívnych navinutí. Každá pružina zároveň samostatne a aktívne reaguje na vašu váhu i tvar tela a rozmiestňuje vertikálny tlak po ploche matracu.  Poskytuje tak vášmu telu úľavu a zároveň podporu chrbtice presne tam, kde vy i váš partner potrebujete. Rovnako ako všetky ostatné matrace Hypnos, aj model Affinity Wool ponúka široký výber tvrdostí matracu na mieru, presne podľa vašich individuálnych potrieb.

DIVÁN:  Postel Affinity Wool vo výbave 2x klasický vysoký uzavretý drevený diván poskytujúci posteli pevný základ. Ako každá z postelí ale ponúka aj možnosť vybrať si z tradičných vysokých divánov (deep divan base), alebo z modernej verzie úzkeho divánu na vyšších nožičkách (shallow divan base). Okrem výšky divánu si môžete vybrať aj výplň divánu a to buď: uzavretý, úložný, alebo pružinový. Viac o divánoch tu. Úložný priestor je možné prekryť elegantnou textilnou ,,sukňou,, alebo čalúnením. 

ČELO PETRA:  K posteli Affinity Wool sme pre vás vybrali obľúbené čelo Petra s vertikálnym členením. V ponuke je ale samozrejme na mieru pre vás veľa ďalších čiel. Kompletnú ponuku nájdete tu.

Čelá i divány môžu byť čalúnené v rozsahu ponúkaných látok , ale aj vlastnou látkou, presne tak, aby zodpovedali akémukoľvek interiéru a vaša posteľ tak bude čerešničkou vašej spálne.

 

/ DIVÁNY / ČELÁ / MATRACE /

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RESIDENCE:  Táto jedinečná posteľ v sebe spája prvky luxusu, zdravia estetiky a v neposlednom rade ceny.  Je  vytvorená z jemných priedušných vrstiev prírodných materiálov ako je vlna a udržateľné vlákno. Kombinácia použitých materiálov napomáha regulovať telesnú teplotu. Celý povrch matracu je potiahnutý striebrom vtkaným do belgického damašku aby zabezpečil príjemný, svieži a a hygienycký povrch pre váš zdravý a spokojný spánok.

MATRAC: Tento podporný matrac ponúka špeciálny ReActive systém pružín vo vreckách. Každú pružinu tvorí 6 aktívnych navinutí. Každá pružina zároveň samostatne reaguje na vašu váhu i tvar tela a rozmiestňuje vertikálny tlak po ploche matracu tak, aby poskytla vášmu telu úľavu a zároveň podporu chrbtice. Rovnako ako všetky ostatné matrace Hypnos, aj model Resicence ponúka široký výber tvrdostí matracu na mieru, presne podľa vašich individuálnych potrieb.

Výnimočnou vlastnosťou matracov Hypnos je tiež možnosť zvoliť si pri dvojlôžku každú stranu matracu v inej tvrdosti presne podľa individuálnych potrieb každého z partnerov.

Kombinácia dvojradového šitia matracu spolu s  ručne prešívanými hranami vytvárajú podporu a držia dokonalý pevný tvar matracu od hrany po hranu so skutočne dlhotrvajúcim komfortom.

DIVÁN:  K posteli Residence ponúkame 2x uzavretý  polstrovaný neodpružený základ (diván), vďaka čomu má vaše lôžko pevný základ. Môžete si ale vybrať aj z tradičných vysokých divánov (deep divan base), alebo z modernej verzie úzkeho divánu na vyšších nožičkách (shallow divan base). Tiež máte na výber divány s úložným priestorom vo forme zásuviek, prekrytých otvorov, alebo výklopného systému.  Úložný priestor je možné prekryť elegantnou textilnou ,,sukňou,, alebo čalúnením zásuviek. Viac o divánoch Hypnos tu

 ČELO JULIET:   K tejto výnimočnej posteli sme pre Vás vybrali čelo s romantickým názvom Juliet. Toto mimoriadne obľúbené čelo s precízne vypracovanými detailami bude šperkom do vašej spálne. Môžete si samozrejme vybrať z ponuky čiel podľa vlastných prianí tu

Čelá i divány môžu byť čalúnené v rozsahu ponúkaných látok, alebo vlastnej látky presne tak, aby zodpovedali akémukoľvek interiéru a vaša posteľ tak vytvárala ohromujúci vrchol vašej spálne.

 

  DIVÁN Y   /  ČELÁ  /  MATRACE / 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MEDITATION:  Luxusná postel Meditation už svojím názvom vystihuje podstatu tejto pompéznej krásky. Svojím zložením, ručným detailným prepracovaním a použitím tých najluxusnejších prírodných materiálov sa radí do najvyšších radov postelí Hypnos.

Obe strany matracu sú ručne čalúnené s použitím prírodných, jemných priedušných materiálov v zložení: britská vlna, srsť, bambusové priadze, kašmír a mohér, ktoré pomáhajú regulovať telesnú teplotu, zrelaxovať svalstvo a zabezpečiť vám svieži a hygienický nočný spánok.

Matrac je potiahnutý  belgickým damaškom s výťažkom z bambusu pre zabezpečenie jemného a na dotyk mierne chladivého povrchu.  3 rady postranného šitia po okrajoch zaisťujú podporu hrán a za pomoci vlnených chumáčov pre vás vytvoria dlhotrvajúci komfort.

MATRAC:  Matrace Meditation sú vybavené jedinečným Ultra sense systémom. Každá pružina jedinečného matracu Meditation má až 15 aktívnych navinutí poskytujúc progresívnu podporu a bezkonkurenčný komfort.  Pre uspokojenie vašich individuálnych potrieb je vám k dispozícii výber tvrdostí matracu od mäkkého, cez stredne tvrdý až po tvrdý model. 

Výnimočnou vlastnosťou matracov Hypnos je tiež možnosť zvoliť si pri dvojlôžku každú stranu matracu v inej tvrdosti presne podľa individuálnych potrieb každého z partnerov.

 DIVÁN:   2x vysoký diván obsahuje systém pružín vo vreckách pocket spring system s vrstvou britskej vlny, konskej hrivy a kašmíru pre komfort a podporu. Diván je čalunený kvalitnými textíliami a ukončený Hypnos typovým štítkom. Kompletnú ponuku a popis divánov nájdete tu.

ČELO OLÍVIA:  Čelo Olívia pôsobí naozaj majestátne. Hustým štvorcovým členením a  hrubou vrstvou výplne pôsobí plasticky a vytvára na čele postele pôsobivý reliéf. Zaistí vám nie len zaujímavý detail vytvorený členením, ale bude skutočnou korunou vašej vysnívanej prírodnej postele. Okrem čela Olívia máte možnosť vybrať si z ponuky čiel presne to, ktoré sa vám najviac páči. Kompletnú ponuku čiel nájdete tu.

 

/ DIVÁNY / ČELÁ / MATRACE /

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RETREAT:  Všetci si zaslúžime každý deň trochu elegancie, pohodlia a nedotknuteľného luxusu. Retreat je najexkluzívnejší model v ponuke Hypnos. Ponúka naozaj kráľovskú  pružnosť a pohodlie.

MATRAC:  Skutočne luxusný matrac je vybavený  UltraSens ™ 16 vreckovým pružinovým systémom. Každá pružina má 16 navinutí striedajúcich sa v rámci jedinečnej konfigurácie 3v1 ktorá poskytuje progresívnu podporu a bezkonkurenčné pohodlie pre uspokojenie vašich individuálnych potrieb.   Viac o UltraSens ™.

Vyberte si úroveň komfortu presne podľa vašich predstáv od mäkkého až po extra tvrdý matrac. Nezabúdame, že ste každý iný a jedinečný , a preto máte u nás jedinečnú možnosť zvoliť si iba to najlepšie pre svoj spánok ...

Čalúnené, prirodzene mäkké a priedušné vrstvy vlny, srsti, luxusného kašmíru, alpaky a striebra prirodzene regulujú telesnú teplotu. Sú chránené obalom z belgického damašku s výťažkom bambusu, ktoré spolu vytvárajú príjemný mierne chladivý povrch. Postele sú ručne šité tradičnou metódou overenou desiatkami rokov a zaručujú dlhotrvajúce pohodlie a podporu.

DIVÁN:  2x vysoký diván obsahuje systém pružín vo vreckách pocket spring system s vrstvou britskej vlny, konskej hrivy a kašmíru pre komfort a podporu. Diván je čalunený kvalitnými textíliami a ukončený Hypnos typovým štítkom. Kompletnú ponuku a popis divánov nájdete tu.

ČELO ELIZABETH:  Toto jedinečné, do detailu prepracované čelo je skutočnou korunou vašej kráľovsky luxusnej postele.  Svojím štvorcovým členením a elegantným polstrovaním dopomáha vyniknúť  tomuto skvostu medzi posteľami.

Skombinujte matrac, čalúnený diván a korunujte svoju výnimočnú postel polstrovaným čelom z našej širokej ponuky. Vytvoríte si tak vo svojej spálni jedinečný, zdraviu prospešný dizajn postele na mieru.

 

 / DIVÁNY / ČELÁ / MATRACE /