AFFINITY WOOL:  Vytvorili sme pre vás jedinečný model postele, ktorý sa bude starať o váš zdravý spánok. Ak hľadáte posteľ, ktorá bude príjemná, prospešná vášmu zdraviu, kvalitná, esteticky príťažlivá a k tomu za výhodnú cenu, práve ste ju našli. Postel Affinity Wool je  vynikajúcou voľbou najmä ak hľadáte naozaj výbornú kvalitu za rozumnú cenu.

Postel Affinity Wool sa skladá z priedušných vrstiev prírodných materiálov ako je britská vlna zabalená do jemného belgického damašku obohateného o výťažok z bambusu, vytvárajúc tak bohatý obal pružínám vo vrecúškach umiestnených v matraci.

MATRAC:  Kombinácia dvojradového šitia matracu spolu s  ručne prešívanými hranami vytvárajú podporu a držia dokonalý pevný tvar matracu od hrany po hranu so skutočne dlhotrvajúcim komfortom.

Podporný matrac Affinity Wool, ktorý prepožičal meno aj tejto jedinečnej posteli ponúka špeciálny ReActive systém pružín vo vreckách. Každú pružinu tvorí 6 aktívnych navinutí. Každá pružina zároveň samostatne a aktívne reaguje na vašu váhu i tvar tela a rozmiestňuje vertikálny tlak po ploche matracu.  Poskytuje tak vášmu telu úľavu a zároveň podporu chrbtice presne tam, kde vy i váš partner potrebujete. Rovnako ako všetky ostatné matrace Hypnos, aj model Affinity Wool ponúka široký výber tvrdostí matracu na mieru, presne podľa vašich individuálnych potrieb.

DIVÁN:  Postel Affinity Wool má vo výbave 2x klasický vysoký uzavretý drevený diván poskytujúci posteli pevný základ. Ako každá z postelí ale ponúka aj možnosť vybrať si z tradičných vysokých divánov (deep divan base), alebo z modernej verzie úzkeho divánu na vyšších nožičkách (shallow divan base). Okrem výšky divánu si môžete vybrať aj výplň divánu a to buď: uzavretý, úložný, alebo pružinový. Viac o divánoch tu. Úložný priestor je možné prekryť elegantnou textilnou ,,sukňou,, alebo čalúnením. 

ČELO PETRA:  K posteli Affinity Wool sme pre vás vybrali obľúbené čelo Petra s vertikálnym členením. V ponuke je ale samozrejme na mieru pre vás veľa ďalších čiel. Kompletnú ponuku nájdete tu.

Čelá i divány môžu byť čalúnené v rozsahu ponúkaných látok , ale aj vlastnou látkou, presne tak, aby zodpovedali akémukoľvek interiéru a vaša posteľ tak bude čerešničkou vašej spálne.

 

/ DIVÁNY / ČELÁ / MATRACE /

 

Poslať ponuku