MEDITATION:  Luxusná postel Meditation už svojím názvom vystihuje podstatu tejto pompéznej krásky. Svojím zložením, ručným detailným prepracovaním a použitím tých najluxusnejších prírodných materiálov sa radí do najvyšších radov postelí Hypnos. Matrac je potiahnutý  belgickým damaškom s výťažkom z bambusu pre zabezpečenie jemného a  mierne chladivého povrchu.  3 rady postranného šitia po okrajoch zaisťujú podporu hrán a za pomoci vlnených chumáčov pre vás vytvoria dlhotrvajúci komfort.

MATRAC:  Matrace Meditation sú vybavené jedinečným Ultra sense systémom  (viac info tu).  Každá pružina jedinečného matracu Meditation má až 15 aktívnych navinutí poskytujúc progresívnu podporu a bezkonkurenčný komfort.  Pre uspokojenie vašich individuálnych potrieb je vám k dispozícii výber tvrdostí matracu od mäkkého, cez stredne tvrdý až po tvrdý model. 

Výnimočnou vlastnosťou matracov Hypnos je tiež možnosť zvoliť si pri dvojlôžku každú stranu matracu v inej tvrdosti presne podľa individuálnych potrieb každého z partnerov.

Obe strany matracu sú ručne čalúnené s použitím prírodných, jemných priedušných materiálov v zložení: britská vlna, srsť, bambusové priadze, kašmír a mohér, ktoré pomáhajú regulovať telesnú teplotu, zrelaxovať svalstvo a zabezpečiť vám svieži a hygienický nočný spánok.

DIVÁN:  2x vysoký diván obsahuje systém pružín vo vreckách (pocket spring system) s vrstvou britskej vlny, konskej hrivy a kašmíru pre komfort a podporu. Diván je čalunený kvalitnými textíliami a ukončený Hypnos typovým štítkom. Kompletnú ponuku a popis divánov nájdete tu.

ČELO OLÍVIA: Čelo Olívia pôsobí naozaj majestátne. Hustým štvorcovým členením a  hrubou vrstvou výplne pôsobí plasticky a vytvára na čele postele pôsobivý reliéf. Zaistí vám nie len zaujímavý detail vytvorený členením, ale bude skutočnou korunou vašej vysnívanej prírodnej postele. Okrem čela Olívia máte možnosť vybrať si z ponuky čiel presne to, ktoré sa vám najviac páči. Kompletnú ponuku čiel nájdete tu.

 

/ DIVÁNY / ČELÁ / MATRACE /

 

Poslať ponuku