technológia ,,Pocket Springs"

  • Odlišnosť postelí Hypnos spočíva v unikátnej technológii postelí  -  ,,Pocket springs", čo v preklade znamená:  pružiny v taštičkách s pamäťou aktívnych otáčok.
  • Poslaním jedinečnej technológie ,,Pocket Springs"  je minimalizovať  tlakové  body, čo napomáha zlepšiť krvný obeh a tým celkovo vaše zdravie. 
  •  Hypnos ,,pocket spring" postele sú navrhnuté tak, aby okamžite zareagovali na vaše telo, prispôsobili sa  jeho tvaru a rovnomerne rozložili pôsobiacu hmotnosť po celej ploche matracu.
  • Samostatný pohyb každého vrecúška s pružinou dokonale prispôsobí formu matracu na mieru vášmu telu a zaisťuje tak prirodzené vyrovnanie chrbtice a celkovú podporu pre váš chrbát.
  • Každá pružina pracuje samostatne, čím sa výrazne eliminuje rušenie vášho partnera spôsobené pohybom. Vzájomne sa nerušíte a váš spánok sa stáva kvalitný a hlboký.
  • Hypnos   ponúka   širokú  škálu  tvrdostí  pružinových  Ultra Sens  matracov  a postelí  s  ,,pocket springs" technológiou. Máte tak možnosť vybrať si tuhosť matracu presne podľa vašich predstáv.

 

PRUŽINOVÝ SYSTÉM HYPNOS

Patentovaný systém pružín Hypnos má schopnosť nepretržite vnímať a reagovať na váš pohyb, čím rozloží hmotnosť rovnomerne na celú plochu matracu a znižuje  tak vertikálny tlak na vaše telo. Systém Ultra Sens vám i vášmu partnerovi  zaistí pohodlie a podporu tela.

Funkcia  Ultra Sens Pocket Spring / aktívnych pružín v taštičkách / umožňuje cirkuláciu  vzduchu pomedzi jednotlivé zabalené pružiny a zabezpečuje tak lepšiu priedušnosť a hygienu. Táto mimoriadna vlastnosť zabezpečuje kvalitnú ventiláciu, eliminuje vlhkosť a udržuje príjemnú telesnú teplotu pre váš zdravý a nerušený spánok.

Hypnos ™ taštičkové pružiny majú až 10 aktívnych navinutí, zatiaľ čo nové patentované taštičkové pružiny UltraSens ™ majú až do 17 aktívnych navinutí.

ULTRA SENS POCKET SPRINGS / ULTRA CITLIVé pružiny vo vreckách

Patentovaný systém ULTRA SENS pocket spring bol špeciálne navrhnutý tak, aby bol trvácny a poskytoval trvácnosť podporu a pohodlie.

Náš inteligentný ULTRA SENS pocket spring systém 3 v 1 je progresívny systém, ktorý jednoznačne a plynule reaguje na vertikálny tlak a umožňuje každej z troch integrovaných vrstiev aktívnych návinov pružín zabezpečiť regulovanú kontrolu a hlbokú progresívnu podporu.

Tento, na tlak ultra citlivý systém, intuitívne a nezávisle sníma hmotnosť, tlak a kontúry vás aj vášho partnera. UltraSens ™ taštičkové pružiny pracujú v harmónii s luxusnými mäkkými výplňami a maximalizujú kontaktnú plochu medzi vašim telom a povrchom na spanie. Starajú sa o rovnomerné rozloženie váhy pre celkovú podporu tela, maximálne uvoľnenie tlaku a vaše pohodlie. Zlúčenie všetkých týchto atribútov vám zaistí kompletnú relaxáciu od hlavy až po končeky prstov.

Pevne skrútené pružiny (soft-top-tier) najprv pohladia a objímu každý centimeter vášho tela, čím zaistia, že  sa  jemne ponoríte do mäkkej priedušnej povrchovej výplne matracov. Budete cítiť prepychovú mäkkosť a pohodlie, vaša váha sa rozloží na celý povrch matracu a môžete si pokojne vychutnávať príjemný pocit ľahkosti a pohodlia.

Pevne skrútené pružiny (soft-bottom-tier) poskytujú extra hlboký, ultra citlivý komfort, ktorý s ľahkosťou umožňuje všetky pohyby a zmeny polohy pri spánku bez toho, aby ste rušili svojho partnera. Výsledkom je skutočne omladzujúci a nezabudnuteľný nočný spánok.

Vaše otázky