MATRACE

Výber matracu je rozhodnutím na roky, výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho života a naše zdravie. Hollex vám ponúka jedinečnú príležitosť vybrať si zo štyroch vynikajúcich modelov matracov Hypnos. Kombináciou čisto prírodných materiálov a unikátneho systému Pocket Spring sú matrace Hypnos tou najlepšou voľbou pre váš zdravý spánok. Matrace Hypnos si kupuje stále viac ľudí po celom svete, ktorým skutočne záleží na zdravom a spokojnom spánku.

/ AFFINITY WOOL  / RESIDENCE / MEDITATION / RETREAT /

RUČNÁ PRÁCA

Každá posteľ Hypnos je jedinečným remeselným kúskom. Je vyrábaná na mieru, ručne s dôrazom na detail. Skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu spolu s detailne premyslenými technológiami a použitím starostlivo vyberaných prírodných materiálov sa zlúčili, aby pre vás vytvorili tie najkvalitnejšie luxusné postele na mieru.

TVRDOSTI MATRACOV

Kvalitný matrac, prináša kvalitný spánok

Matrace Hypnos sú v ponuke v širokej škále tvrdostí od najmäkšieho až po naozaj tuhý: / SOFT / MEDIUM / FIRM /.  Dajte si záležať na výbere matracu aby naozaj 100% plnil svoju funkciu. Ideálny matrac je taký, do ktorého sa vaše telo zľahka ponorí, ale zároveň dostane potrebnú podporu. Tvrdosť matracu si vyberajte podľa váhy a podľa pocitu. Ťažší človek potrebuje tvrdší matrac ako ľahší. Pružinový systém matracov Hypnos spolu s vrstvami prírodných materiálov boli vyvinuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili vášmu telu, ponúkli príjemný pocit čistoty, podpory a priedušnosti, ktorú zabezpečuje vyvážená kombinácia prírodných materiálov.

Na tvrdosť vašej postele má okrem matracu vplyv aj diván. Môžete si vybrať buď pevnú variantu, ktorá poskytuje tvrdší základ pre matrac, alebo pružinovú variantu divánu, ktorá znásobí prenášanie tlaku a prispôsobenie sa tvaru vášho tela.

Tvrdosť matracu úplne doladí tzv topper, teda vrchný kryt matracu, ktorý okrem hygienickej, plní aj funkciu úplného prispôsobenia vášho lôžka telu a tiež funkciu zjednotenia lôžka v prípade, ak ste si vybrali dva matrace pre vaše dvojlôžko.

Výnimočnou vlastnosťou matracov Hypnos je tiež možnosť zvoliť si pri dvojlôžku každú stranu matracu v inej tvrdosti presne podľa individuálnych potrieb každého z partnerov.