Naše životné prostredie

  • Hypnos postele prijali záväzok stať sa Carbon neutral / uhlíkovo neutrálnym výrobcom a dodržiavať zásady trvalo udržateľného rozvoja.
  • Zaviazali sme sa znížiť našu uhlíkovú stopu použitím ekologických materiálov tej najvyššej kvality. V skutočnosti sme prvý britský výrobca postelí a matracov, ktorý sa stal uhlíkovo neutrálny a v súlade s BS PAS 2060.
  • Naše postele sú vyrobené z tých najlepších prírodných a udržateľných materiálov, ako je:  vlna, konská hriva, kašmír, či  hodváb.  Majú vynikajúce vlastnosti pre reguláciu telesnej teploty.
  • Ako aktívny dodávateľ lôžok pre kráľovské paláce a rezidencie, je Hypnos naďalej podporovaný kráľovskou rodinu v širokej škále projektov. Hypnos okamžite zareagoval na výzvu princa Charlesa na podporu kampane pre vlnu, ktorá podporuje britských chovateľov oviec a využíva pri výrobe matracov prirodzené výhody vlny.
  • Hypnos "dielne dosiahli FSC® a PEFC certifikáty lesného hospodárstva, a tiež prešli SEDEX - etické obchodné audity.
  • Hypnos postele sú 100% recyklovateľné s jasným zameraním na trvalo udržateľný rozvoj. Všetky postele Hypnos sú zároveň 100% recyklovateľné. S vyslúžilou posteľou Hypnos nikdy nebudete musieť ísť na skládku. Hypnos totiž vyvinul likvidačné a recyklačné služby pre staré postele a matrace. Opýtajte sa svojho predajcu na túto inovatívnu službu, ktorá zahŕňa de-konštrukciu starých postelí a matracov a zrecyklované suroviny môžu byť opätovné použité v iných priemyselných odvetviach.
  • Hypnos sa skutočne snaží dbať na životné prostredie a zodpovednosť, ktorú cítime za prírodu ďaleko presahuje aktuálny dlhodobo udržateľný návrh. Náš prístup k sociálnej zodpovednosti podnikov tiež zabezpečí, aby aktívne podporovali starostlivosť o našich zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov, obce a so zodpovedným svedomím globálneho občana.

...