HOLLEX SlOVAKIA

Hollex Slovakia vznikol v roku 1996 a zastupuje to najlepšie zo sveta dizajnu a komfortu. Nájdete u nás kvalitný nábytok zvučných značiek vyberaný s dôrazom na vynikajúcu kvalitu vyhotovenia a špičkový dizajn. Na dvoch showroomoch s plochou spolu takmer 2000 metrov štvorcových zastupujeme viac ako 50 značiek nábytku, medzi nimi samozrejme nechýba ani spoločnosť Hypnos - výrobca prírodných postelí.

Pre našich klientov zabezpečujeme ten najlepší servis, poradenstvo pri výbere nábytku a v neposlednom rade ochotu vždy nájsť to, čo hľadáte pre svoj interiér. Náš tím predajcov a architektov pravidelne navštevuje renomované výstavy nábytku aby sme pre Vás vybrali vždy to najlepšie a vedeli vám poradiť ako pri výbere, tak i pri zariadení interiéru.

U nás na showroomoch ste vždy vítaní. Spolupracujeme s renomovanými architektami a vieme sa pochváliť aj širokým portfóliom zaujímavých realizácií. Neváhajte si pozrieť naše web stránky a určite sa niekedy zastavte aj u nás na showroomoch v Ivánke pri Dunaji a v Átriu.  Budeme sa na Vás tešiť. 

.......... Váš tím Hollex Slovakia .......

 

Postele Hypnos a luxusný značkový nábytok pre Vás exkluzívne predáva Hollex Slovakia, s.r.o.

www.hollex.sk