RESIDENCE: Táto jedinečná posteľ v sebe spája prvky luxusu, zdravia estetiky a v neposlednom rade ceny.  Je  vytvorená z jemných priedušných vrstiev prírodných materiálov ako je vlna a udržateľné vlákno. Kombinácia použitých materiálov napomáha regulovať telesnú teplotu. Celý povrch matracu je potiahnutý striebrom vtkaným do belgického damašku aby zabezpečil príjemný, svieži a a hygienycký povrch pre váš zdravý a spokojný spánok.

MATRAC: Tento podporný matrac ponúka špeciálny ReActive systém pružín vo vreckách. Každú pružinu tvorí 6 aktívnych navinutí. Každá pružina zároveň samostatne reaguje na vašu váhu i tvar tela a rozmiestňuje vertikálny tlak po ploche matracu tak, aby poskytla vášmu telu úľavu a zároveň podporu chrbtice. Rovnako ako všetky ostatné matrace Hypnos, aj model Resicence ponúka široký výber tvrdostí matracu na mieru, presne podľa vašich individuálnych potrieb.

Výnimočnou vlastnosťou matracov Hypnos je tiež možnosť zvoliť si pri dvojlôžku každú stranu matracu v inej tvrdosti presne podľa individuálnych potrieb každého z partnerov.

Kombinácia dvojradového šitia matracu spolu s  ručne prešívanými hranami vytvárajú podporu a držia dokonalý pevný tvar matracu od hrany po hranu so skutočne dlhotrvajúcim komfortom.

DIVÁN: K posteli Residence ponúkame 2x uzavretý  polstrovaný neodpružený základ (diván), vďaka čomu má vaše lôžko pevný základ. Môžete si ale vybrať aj z tradičných vysokých divánov (deep divan base), alebo z modernej verzie úzkeho divánu na vyšších nožičkách (shallow divan base). Tiež máte na výber divány s úložným priestorom vo forme zásuviek, prekrytých otvorov, alebo výklopného systému.  Úložný priestor je možné prekryť elegantnou textilnou ,,sukňou,, alebo čalúnením zásuviek. Viac o divánoch Hypnos tu

ČELO JULIET: K tejto výnimočnej posteli sme pre Vás vybrali čelo s romantickým názvom Juliet. Toto mimoriadne obľúbené čelo s precízne vypracovanými detailami bude šperkom do vašej spálne. Môžete si samozrejme vybrať z ponuky čiel podľa vlastných prianí tu.

Čelá i divány môžu byť čalúnené v rozsahu ponúkaných látok , alebo vlastnej látky presne tak, aby zodpovedali akémukoľvek interiéru a vaša posteľ tak vytvárala ohromujúci vrchol vašej spálne.

 

DIVÁNY  /  ČELÁ  /   MATRACE   / 

 

Poslať cenovú ponuku