RETREAT:  Všetci si zaslúžime každý deň trochu elegancie, pohodlia a nedotknuteľného luxusu. Retreat je najexkluzívnejší model v ponuke Hypnos. Ponúka naozaj kráľovskú  pružnosť a pohodlie.

Čalúnené, prirodzene mäkké a priedušné vrstvy vlny, srsti, luxusného kašmíru, alpaky a striebra prirodzene regulujú telesnú teplotu. Sú chránené obalom z belgického damašku s výťažkom bambusu, ktoré spolu vytvárajú príjemný mierne chladivý povrch. Postele sú ručne šité tradičnou metódou overenou desiatkami rokov a zaručujú dlhotrvajúce pohodlie a podporu.

MATRAC:  Skutočne luxusný matrac je vybavený  UltraSens ™ 16 vreckovým pružinovým systémom. Každá pružina má 16 navinutí striedajúcich sa v rámci jedinečnej konfigurácie 3v1 ktorá poskytuje progresívnu podporu a bezkonkurenčné pohodlie pre uspokojenie vašich individuálnych potrieb.   Viac o UltraSens  tu 

Vyberte si úroveň komfortu presne podľa vašich predstáv od mäkkého až po extra tvrdý matrac. Nezabúdame, že ste každý iný a jedinečný , a preto máte u nás jedinečnú možnosť zvoliť si iba to najlepšie pre svoj spánok ...

DIVÁN:  2x vysoký diván obsahuje systém pružín vo vreckách (pocket spring system) s vrstvou britskej vlny, konskej hrivy a kašmíru pre komfort a podporu. Diván je čalunený kvalitnými textíliami a ukončený Hypnos typovým štítkom. Kompletnú ponuku a popis divánov nájdete tu.

ČELO ELIZABETH:  Toto jedinečné, do detailu prepracované čelo je skutočnou korunou vašej kráľovsky luxusnej postele.  Svojím štvorcovým členením a elegantným polstrovaním dopomáha vyniknúť  tomuto skvostu medzi posteľami.

Skombinujte matrac, čalúnený diván a korunujte svoju výnimočnú postel polstrovaným čelom z našej širokej ponuky. Vytvoríte si tak vo svojej spálni jedinečný, zdraviu prospešný dizajn postele na mieru.

 

 / DIVÁNY / ČELÁ / MATRACE /

 

Poslať ponuku