Naše kvality

VÝNIMOČNÁ KVALITA RUČNEJ PRÁCE     

Každá posteľ Hypnos je jedinečným remeselným kúskom a zároveň  majstrovským dielom! Je vyrábaná na mieru, ručne s dôrazom na detail. Skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu spolu s detailne premyslenými technológiami a použitím starostlivo vyberaných prírodných materiálov sa zlúčili, aby pre vás vytvorili tie najkvalitnejšie luxusné postele na mieru.
Naši talentovaní remeselníci zlučujú elementy kvality, komfortu a vynikajúcej ručnej práce a pracujú so skutočným zanietením a láskou ...

PRÍRODNÉ MATERIÁLY:

Na výrobu postelí Hypnos používame iba tie najkvalitnejšie starostlivo vyberané  prírodné materiály ako je vlna, bavlna, či konské vlasy. Sme súčasťou prírody, a tak prírodu prinášame do vášho spánku. Zdravý spánok je nevyhnutnou súčasťou zdravia a naším poslaním je prinášať vám zdravý spánok. Ponorte sa do ,, mäkkej bavlny, kašmíru, damašku, mohéru, alpaky, výťažkov z bambusu a striebra a vychutnajte si prírodnú mäkkosť čistej vlny a konských vlasov ...

POSTEĽOVÝ VÝROBCA ROKA 

Hypnos získal ocenenie - ,,Výrobca roka  2011/2012" a najnovšie obhájil svoju pozíciu aj za rok 2014 - Národnej nábytkovej federácie - National Furniture Federation's. Ocenenie nielen znovu potvrdzuje vynikajúcu kvalitu a pohodlie postelí Hypnos,  ale oceňuje aj harmóniu medzi tradíciou a inováciami, zodpovedný prístup k prírode a v neposlednom rade aj etiku podnikania.

Hypnos tiež prešiel prísnym kódexom , ktorý posudzuje horľavosť, čistotu materiálu a dodržiavanie obchodných pravidiel. Toto ocenenie poskytuje spotrebiteľovi maximálny pocit istoty a dôveryhodnosť v dodávateľský reťazec ...

10 ROČNÁ ZÁRUKA

10 ročná záruka je založená na dôvere v kvalitné remeselné vyhotovenie postelí Hypnos a ilustruje našu dôveru v kvalitu a trvanlivosť našich postelí.

KRÁĽOVSKÉ POSTELE HYPNOS / Royal Seal of Approval

Hypnos je jediná spoločnosť vyrábajúca luxusné postele, ktorá vyrába postele pre všetky sídla britskej kráľovskej rodiny. Titul Royal Warrant od jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II. posilňuje povesť Hypnose na to najlepšie z britskej kvality.

HYPNOS OCENENÝ ZNÁMKOU MGM 

Hypnos získal akreditáciu a bol ocenený prestížnou známkou kvality MGM - Manufacturing Guild Mark. Vyznamenanie je uznanie záväzku spoločnosti k splneniu najvyšších štandardov britskej výroby, dizajnu, kvality výrobkov, plus celého radu ďalších kritérií.

Spoločnosť Hypnos bola posudzovaná podľa prísnych nových kritérií MGM . Je potrebné neskromne podotknúť, že známka MGM sa udeľuje  iba top 50 tim výrobcom nábytku vo Veľkej Británii.

Chris Ward, riaditeľ marketingu Hypnos, hovorí: "Sme nadšení, že sme jedným z mála spoločností, ktoré sú pod záštitou MGM uznávané ako značky britskej výrobnej dokonalosti. Sme hrdí, že vytvárame najlepšie ručne vyrábané postele a matrace pre najluxusnejšie domovy a hotely po celom svete. "