O nás

Rodina Keenovcov                                                                                                               Dodávame aj do kráľovských palácov

Hypnos je britská rodinná firma zaoberajúca sa výrobou luxusných postelí na mieru s tradíciou siahajúcou už do roku 1849.

Peter Keen, náš riaditeľ, je potomkom 4 tej generácie Keenovcov. Jeho syn James a dcéra Sarah sú v poradí už 5 tou generáciou - pripravení nasledovať svojich predkov.

Naša filozofia a odhodlanie sú zamerané na úsilie o dokonalosť a vitálny spánok, ktorý významne vplýva na kvalitu života a zdravie každého človeka.

Naši majstri si ctia, rešpektujú a nasledujú tradičné metódy výroby postelí, ktoré sa vo firme Hypnos odovzdávajú z generácie na generáciu. Tradičné metódy výroby v kombinácii s použitím len tých najkvalitnejších prírodných materiálov, umožňujú vytvoriť autentický kus britského nábytku s výnimočným výrazom a posolstvom.

Hypnos je medzinárodne známy ako odborník na výrobu pružinových matracov s unikátnou technológiou (pocket spring) pružín vo vreckách v kombinácii so 100% prírodnými materiálmi.

Kombináciou tradičných zručností, neustálymi inováciami a použitím len tých najkvalitnejších prírodných materiálov sa Hypnos zaradil medzi elitných výrobcov tých najkvalitnejších postelí z prírodných materiálov. 

 

                                                                                                            VIDEO